Ходить по землі святий Миколай

image (5)Величаємо Тебе, Святителю отче Миколаю, і шануємо пам’ять Твою. Бо ти молиш за нас, Христа –Бога нашого.image (1)image (13)image (14)

19 грудня, Церква святкує пам’ять святого Миколая, архієпископа Мир Лікійських , чудотворця.

Невидимою рукою цей святий  здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це свято віри, світла і добра.

Дуже люблять Святого Миколая діти.  І цього року вже вкотре святий Миколай був присутній у нашій Церкві і подарував нашим діткам просто неймовірний празник.  18 грудня в надвечір’я свята Миколая, в нашому храмі відбувалося щорічне диво. Після святкових привітань настоятеля, отця Мирослава Синиці, дітки недільної DSC00341школи показали всім бажаючим цікаву виставу з чудовими ангелятками, природними стихіями  та ін.. Завітали до нас першачки з економіко-гуманітарного ліцею і прощебетали ніжними голосками чудових пісень на славу Святого.  Дуже тішить те,що з кожним роком все більше і більше діток приходять на наше свято.

Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку, адже так приємно знайти там подарунки. Нехай це свято наповнить наші будинки щастям та теплотою, життя буде яскравим, вселить в нас любов і надихне на добрі справи та милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая

 З Днем Святого Миколая!

 

Прес-секретар  Березнівського благочиння УПЦ КП  Марина Омельчук