Відбулися чергові збори благочинних Рівненської єпархії

0130 січня 2017 р. в приміщенні Рівненського єпархіального управління відбулися збори благочинних єпархії, які очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

06 (1)Під час зборів було розглянуто ряд питань щодо подальшого розвитку та життєдіяльності Рівненської єпархії, а також обговорено з військовим комісаром Рівненського обласного військового комісаріату Валентином Ревком військово-релігійне співробітництво на теренах Рівненської області.02

В кінці зборів владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відзначив благочинних єпархії медаллями «За жертовність і любов до України».

Також від імені голови управи братства святого апостола Андрія Первозваного Олександра Гудими, Назарій Волощук відзначив грамотами братства благодійницю Ярославу Острожчук, головного редактора газети «Духовна нива» Михайла Якимовича, особистого секретаря архієпископа Рівненського і Острозького Юрія Качана та викладача недільної школи Свято-Покровського собору Мирославу Хоміцьку.

 

Прес-служба Березнівського благочиння

за матеріалами сайту http://rivne-cerkva.rv.ua/