Виїзний семінар вчителів недільних шкіл Рівненської єпархії

???????????????????????????????З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, та відповідно до річного плану заходів єпархіального відділу функціонування парафіяльних недільних шкіл, 16 квітня відбувся виїзний семінар для вчителів недільних шкіл Рівненської єпархії до Житомирської недільної школи Свято-Михайлівськогокафедрального собору.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????
У Рівненській єпархії в кожному благочинні діють недільні школи, а в Басовому Куті (Свято-Троїцька парафія), Березному Свято-Покровська парафія, Дубно (Свято-Вознесенська парафія), Радивилові (Різдво-Богородична парафія) збудовані окремі приміщення для проведення занять в недільних школах. Тому священики та вчителі нашої єпархії, які займаються духовним вихованням дітей, активно долучаються до всіх єпархіальних заходів з даної тематики, а це – науково-практичні семінари та семінари-практикуми, які розкривають проблематику православного виховання підростаючого покоління і, які нещодавно були проведені в Рівному, Острозі, Дубно. На одному з таких заходів було узгоджено проведення міжєпархіальних виїзних учительських семінарів для підвищення професійної майстерності, ознайомлення з новими методичними напрацюваннями та задля обміну досвідом.

Отож, загальна кількість учасників семінару, що проходив у Житомирі, склала 25 осіб, а це священики та вчителі Рівненської єпархії, які представляли недільні школи: Рівного, Березного, Жобрина, Здолбунова, Колоденки, Мирогощі, Млинова, Оженіно, Олексина, Острога, Шубкова.

У житомирській недільній школі нас радо зустріли вчителі та настоятель Свято-Михайлівського собору митр.прот. Богдан Бойко, який є засновником та духовним наставником цієї школи.

Вдаючись до витоків о.Богдан зазначив, що за молитвами священиків, вчителів та дітей, Бог допоміг їм заснувати школу ще у 1992 році, а згодом, у 2011-2015 роках, за меценатські кошти, була зведена триповерхова будівля нової школи. «Наше призначення – змінювати людей та бути місіонерами», – наголосив о.Богдан.