У кожного своя доля і свій шлях широкий

 

1 червня 2017 року у Березнівському економіко- гуманітарному ліцеї відбувся останній дзвінок. Два випускні класи, разом із батьками і вчителями відвідали Свято –Покровський храм міста Березного де дякували Богові за Його добродійства у минулому і просили благословення на майбутнє життя.image-0-02-04-d441f605d2dcd7c807c29bdb8ac1c186d7e5e21d8818a4d7883aec43e829010c-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Благословляючи випускників, настоятель парафії протоієрей Мирослав Синиця сказав: «Господь хоче щоб ви були щасливими. Але щасливими є лише ті що бояться Господа, що ходять шляхами Його. Адам і Єва жили в раю і були щасливими поки слухали голосу Божого. А коли послухали спокусника-диявола, втратили щастя і радість. У їхньому житті зявилися хвороби страждання і смерть.

Тому пам’ятайте про це  і знайте що не єдиним хлібом житиме людина але і словом що виходить із уст Божих. Господь заповідає любити Його усім серцем своїм і всією істотою своєю і любити ближнього як самого себе.

Український філософ Григорій Сковорода прирівнював світ до театру а людей до акторів де актору платять не за велику роль а за добру гру. Яка б роль не випала вам у вашому житті, виконуйте її з любовю і радістю…».

Прес-служба Березнівського благочиння УПЦ КП