Свято останнього дзвоника в Березнівському економіко-гуманітарному ліцеї.

1432915995798_5  29 травня усі навчальні заклади святкують свято останнього дзвоника. На запрошення дирекції ліцею участь у святі взяв благочинний Березнівського району, настоятель Свято-Покровської парафії УПЦ КП, протоієрей Мирослав Синиця. Слід зазначити, що між ліцеєм,  де о. Мирослав викладає християнську етику,  і недільною парафіяльною школою склалися дружні теплі стосунки у справі навчання і виховання дітей. 1432915995798_8 1432915995798_10 1432915995798_9

У своєму привітальному слові о. Мирослав сказав: «Сьогодні ми святкуємо свято останнього дзвоника. Здається зовсім недавно було перше вересня. Ми просили в Господа Бога благословення розпочати навчальний рік. Сьогодні ми дякуємо Богові за те що з Його допомогою ми навчальний рік закінчили.

Як казав премудрий Еклезіаст : « Є час розкидати каміння і є час збирати каміння. Є час сумувати і плакати, а є час радіти і веселитися». Сьогодні час радіти і веселитися, бо кожен останній дзвінок, є для нас тим благовістом, який звіщає нам про те, що ми досягнули певного рівня на шляху до вершини, до п’єдесталу на якому повинна знаходитися людина-християнин, створена на Божий образ і Божу подобу.

Це свято є радісним не тільки для дітей, які отримали певний обсяг знань і змужніли духовно, це свято є радісним  для вчителів і батьків. Для вчителів тому, що вони бачать у дітях частинку себе, своєї душі, а для батьків, тому що діти – їхнє майбутнє, їхня надія і любов.

І я як православний душпастир, радію разом з вами. Бо діти це майбутнє нашої матері України і Святої Української Православної Церкви».

На завершення благочинний привітав дирекцію ліцею, весь педагогічний колектив, а також випускників із святом і побажав їм успіхів, здоров´я духовного і тілесного, і всього того, що є необхідним для кожного з нас, для спасіння наших душ.

Пресслужба Березнівського благочиння УПЦ КП.