Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас

DSCN721722 травня в день перенесення мощей святого Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця, відсвяткувала свій перший престольний празник релігійна громада   с. Сівки Березнівського району.DSCN7110DSCN7063DSCN7156DSCN7130DSCN7225

Святкове богослужіння у недобудованому храмі очолив Благочинний Березнівського району протоієрей Мирослав Синиця. Йому співслужили , протоієрей Назарій Момотюк, настоятель Різдво-Богородичної парафії м.Березне, ієрей Ігор Івасейко настоятель парафії Дмитра Солунського с.Велике Поле і настоятель Свято-Михайлівської парафії смт Соснове ієрей Тарас Юречко.

Благочинний виголосив проповідь у якій наголосив на значенні Церкви Христової у земному житті людини і у житті вічному коли людина покидає межі простору і часу. Будуючи Святий Храм ми стаємо учасниками того будівництва про яке говорить Спаситель  наш Господь Ісус Христос: “Збудую Церкву свою і пекельні сили не переможуть її”.

Колись Апостол Андрій Первозванний благословив нашу землю і сказав що тут возсіяє Благодать Божа і буде побудовано багато Церков. Святий рівноапостольний князь Володимир  прийняв Святе Хрещення і охрестив Україну у Православний Символ  Віри , і сьогодні ми очікуємо отримати статус Помісної Церкви з рук духовного батька усіх православних християн, Вселенського Патріарха Варфоломія, який є першим серед рівних.

У богослужінні взяв участь голова районної ради Віктор Федас, депутати обласної, районної та місцевої рад.

Особливу атмосферу для присутніх створив виступ квартету  «Березнівські соколи» який виконав для гостей низку духовно-патріотичних пісень.

Прес-служба Березнівського благочиння