Світло на просвіту народів


Саме так,  називає праведний Симеон Божого Сина Господа нашого Ісуса Христа, прийнявши Його на свої руки на порозі Єрусалимського храму. Старець радіє що його очі побачили Славу і Спасіння народу Ізраїля.image-0-02-05-8c7744ba96f647f43014ad538c23492b923b38a5eaf108c856092d7f2e6d9406-V

15 лютого 2017 року, в день великого дванадесятого свята Стрітеня Господнього, засвітило світло просвіти і для жителів села Сівки Березнівського району. Господь сподобив їх великої радості. Вони вперше взяли участь у православному богослужінні Українською мовою.

Благочинний Березнівського району УПЦ КП, митрофорний протоієрей Мирослав Синиця, звершив чин Малого освячення води. Йому співслужив настоятель парафії Дмитра Солунського с. Велике Поле, ієрей Ігор Івасейко. Співав хор Свято-Покровськоїпарафії м. Березне під керівництвом регента Надії Несенчук.

Для жителів с. Сівки це було справжнім святом. Люди втомилися без православної пастирської опіки. Багато з них змушені були шукати духовної поживи в протестантських церквах… Але Господь як добрий Пастир, не покинув їх сиротами. Він відкрив людям духовні очі,  і вони побачили Світло Істини. Цим світлом істини сьогодні для всіх Українців є Українська Православна Церква Київського Патріархату.

В селі були проведені установчі збори. Жителі більшістю голосів прийняли статут релігійної громади УПЦ КП і постановили будувати храм на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця.

Прес-служба Березнівського благочиння УПЦ КП.