Слава в Вишніх Богу і на землі мир між людьми благовоління!

Таку радісну пісню співали Ангели Божі у Вифлеємському небі, звіщаючи людям добру новину про те, що «минула тінь закону і прийшла благодать».  Народився Спаситель – Христос. І над світом засіяла ясна зірка – зірка Нового Заповіту.20170105_141506

Христос воплотився від Духа  Святого і Діви Марії і став людиною. Споконвічне Слово Боже стало тілом і оселилося між нами, повне благодаті і ласки.

Христос сходить з неба і стає людиною для того, щоб відновити знівечену гріхом людську природу, повернути її до тієї гідності, яку вона мала до гріхопадіння наших прародичів Адама і Єви. Тому радіймо і веселімося! «Нова радість стала яка не бувала…» Син Божий називає нас своїми братами і сестрами і через Нього ми стаємо Божими дітьми.

В ці дні від щирого серця хочу привітати в першу чергу своїх собратів, священнослужителів Православних Церков нашого міста і району, яким Господь довірив важкий Хрест душпастирства         « Ви підете як вівці між вовків, будьте мудрі як змії, лагідні як голубки» (Мф.10;16). Від нас, всечесні отці, залежить не тільки майбутнє Вічне Життя наших людей, але і сьогоднішня доля нашого нещасного Українського народу.

Народ страдає від браку єдності. Церква – душа народу. Розділення душі це важка недуга. Ще древні римляни говорили: «Розділи і владарюй». Наші вороги добре  знають і розуміють це правило і використовують його в своїх цілях.

Частина України окупована московським агресором. Іде кровопролитна війна… Церква Московського патріархату не зробила жодної заяви про визнання  Російської агресії.

Шановні отці УПЦ !!!  Кажіть людям правду, будь ласка!!! КИРИЛ ваш патріарх!!! Або виходьте зі складу Московського патріархату.  Православний священик – Божий слуга а Божий слуга не має права бути лицеміром… Розірвіть московські кайдани і творімо разом свою Помісну Православну Церкву. Для цього у нас є усі канонічні підстави.

Миру Вам і злагоди у Ваших громадах,  любові і достатку у Ваших сім´ях!!!

Вітаю усіх християн нашого району.

Віншую вас добрі люди що Христос родився,

Щоб народ наш Український від ярма звільнився.

Не всі Христа бачили не всі Христа знали,

Не всі наші Українці Рождества дождались.

Ті що в полі ті що в морі ті що по Сибіру

Що понесли Хрест і муку за Христову віру,

І ми нині рож денного всі Ісуса просим,

Нехай наша Україна своє ім´я носить.

Нехай носить його гідно, нехай прославляє,

Нехай в кожній нашій хаті Христос ся рождає!

 

Благочинний Березнівського району УПЦ КП

Прот. Мирослав Синиця