Слава в вишніх Богу і на землі мир, між людьми благовоління!

Таку радісну пісню співали Ангели Божі у Вифлеємському небі, звіщаючи людям добру новину про те, що, «минула тінь закону і прийшла благодать». Народився Спаситель Христос. І над світом засіяла ясна зірка – зірка Нового Заповіту.

Христос воплотився від Духа Святого і Марії Діви і став людиною. Споконвічне Боже Слово стало тілом і оселилося між нами, повне благодаті і ласки. Христос сходить з неба і стає людиною для того, щоб відновити знівечену гріхом людську природу, повернути її до тієї гідності, яку вона мала до гріхопадіння наших прародичів Адама і Єви.

Тому радіймо і веселімося. «Нова радість стала, яка не бувала…». Син Божий називає нас братами, і через Нього ми стаємо божими дітьми.

В ці дні, від щирого серця хочу привітати в першу чергу своїх собратів, священнослужителів усіх конфесій нашого міста і району, яким Господь довірив важкий хрест душпастирства. Миру Вам і злагоди у Ваших громадах, любові і достатку у ваших сімя´х.

Вітаю усіх хто захищав і захищає територіальну цілісність нашої держави а також волонтерів, які роблять великий внесок у перемогу над російськими окупантами підтримуючи морально і матеріально наші Зброїні Сили.

Вітаю голову Березнівської ОТГ Руслана Пилипчука, Малинської ОТГ Анатолія Дімітрова, Соснівської ОТГ Миколу Кота. Народних обранців, депутатів усіх рівнів. Бажаю в ці дні великої святкової радості, здоров´я, Божого благословення,  успіхів у розбудові нашої державності.

Вітаю усю творчу інтелігенцію. Працівників культури, вчителів. Особливе вітання тим хто стоїть на сторожі нашого тілесного здоров´я – лікарів, медсестер, працівників медичних пунктів.

Зичу всіляких благ керівникам підприємств усіх форм власності, приватним підприємцям, які трудяться у сфері  торгівлі і обслуговування, а особливо  тим хто з радістю відкликається на прохання Матері Церкви благодійними справами. Нехай всемилостивий Господь благословить вас успіхом і подвоїть ваші статки, щоб ви отримували моральне і матеріальне задоволення від своєї праці.

Вітаю усіх християн нашого району.

Віншую вас добрі люди, що Христос Родився,

Що народ наш Український від ярма звільнився.

Не всі Христа Бачили, не всі Христа знали,

Не всі наші Українці Рождества діждались.

Ті що в полі, ті що в морі, ті що на Сибіру,

Що понесли Хрест і муки, за Христову віру.

І ми нині рожденного всі Ісуса просим,

Нехай наша Україна, своє ім´я носить.

Нехай носить його гідно, нехай прославляє,

Нехай в кожній нашій хаті,  ХРИСТОС СЯ  РОЖДАЄ!

Благочинний Березнівського благочиння Православної Церкви України прот. Мирослав СИНИЦЯ