Разом нас багато

IMG-20190206-WA0038

З благословіння архієпископа Рівненського і Острозького  Іларіона, благочинний Березнівського району Української Православної Церкви (ПЦУ) митрофорний протоієрей Мирослав Синиця, звершив чергову поїздку на схід України в зону бойових дій.

IMG-2e47ed1215ca9c1d5118e78ed836aef3-VIMG-89f8834b96f09e19e0f93e89b4a598fc-VIMG-20190206-WA0020IMG-20190206-WA0045Його супроводжували волонтери, парафіяни Свято-Покровської парафії м. Березне Юрій Карповець, Василій Романовський, перевізник Олег Щокот.

По дорозі до прифронтового міста Бахмута, у місті Чугуєво відбулася коротка але дуже радісна зустріч із офіцером 92 бригади, нашим земляком Миколою Ковалем.

В Бахмуті, за підтримки бригадного капелана о. Ростислава і офіцерів 54 бригади, березнівські волонтери відвідали школу –інтернат для дітей сиріт.

Позбавлені батьківської ласки і тепла діточки, отримали продукти, солодощі, яблука, одежу зібрану парафіянами Свято-Покровської парафії. Після зворушливого спілкування,(діти обнімали волонтерів, горнулися до них, тримали за руку, дивилися в очі), о. Мирослав благословив їх бажаючи здоров´я і мирного неба, і окропив їх освяченою водою. Коли на завершення зустрічі, усі разом заколядували українську колядку «Добрий вечір тобі пане господарю», на очах деяких наставників інтернату виступали сльози… В Донецькому Бахмуті, як і у нашому Березному, люблять Бога і Україну.

Не менш зворушливими були зустрічі і із Захискиками України у Попасній, де все здригається від розривів мін і снарядів, і інших населених пунктах які знаходяться на лінії розмежування.

Наші воїни передають Березнівчанам щиру вдячність і низький поклін. Кажуть: «Отримати на війні в подарунок чогось домашнього, це все одно що побувати дома. А найголовніше відчути себе потрібним. Ви волонтери, заряжаєте нас як батарейки. Даєте нам нові сили боротися і перемагати ворогів».

Дякуємо усім хто вніс свою лепту в організацію цієї поїздки.

Новопреставленому Віктору Пастушку, його дружині Марії… Парафіянам Свято_Покровської парафії м. Березне. Свято-Михайлівської с.м.т. Соснове. Свято-Дмитрівської с. Велике Поле. Свято-Миколаївської с.Сівки і Червона Воля. Директору, завучам, педагогічному колективу і дітям ліцею с. Камянка. Голові обласної ради, благодійнику Олександру Данильчуку який взяв на себе витрати на пальне і всім людям доброї волі.

Разом нас багато, нас не подолати!

Нехай благословить усіх Господь Бог наш. Подає всім здоров´я і примножує ваші статки.

Слава Україні! Героям слава!

 

Пресслужба Березнівського благочиння Православної Церкви України