Пресвятая Богородице спаси нас

Від імені релігійної громади Свято-Покровської парафії міста Березне, хочу привітати усіх православних християн із святом Покрови Пресвятої Богородиці. Вона-Матір Бога нашого.  Чесніша від Херувимів і незрівнянно славніша  від Серафимів.ZF0A3556

На її честь будують храми, її оспівують в поезіях і піснях, до неї звертається кожна віруюча християнська душа як до усердної помічниці і заступниці.

ZF0A3561« Все упованіє моє на Тебе мій пресвітлий раю, ZF0A3542на милосердіє Твоє , все упованіє моє» –  молився великий кобзар і пророк Українського народу Т. Шевченко,  покладаючи велику надію, на милосердя доброту  і любов Божої Матері до знедоленого народу України – «Молюся плачу і ридаю, говорить поет,  воззри Пречистая на їх, отих окрадених сліпих, невольників… дай їм силу, твойого Мученика- Сина, щоб хрест-кайдани донесли, до самого самого краю».

Знедолена, поневолена ворогами, ZF0A3562закована в окови зла, але не скорена духом,Україна несе свій важкий хрест і в покорі взиває: « Господи помилуй»! Помилуй і допоможи не впасти під вагою Хреста, а дійти до кінця, Бо хто витерпить до кінця той
ZF0A3564пасенним буде.

Вітаю усіх захисників вітчизни. Особливо тих які сьогодні не жаліючи свого життя звільняють нашу землю від московської навали. Це наша, Богом дана земля, тому Бог з нами. Над Україною надійний ZF0A3571ZF0A3581Покров Цариці неба і землі. Цієї яка колись над Почаєвом стала, стріли вертала, турків прогнала. Тому той  хто з мечем приходить – від меча загине.

Бажаю всім козацького здоров´я, миру злагоди і любові.  «…А всім нам в купі на землі, Єдиномисліє подай, і братолюбіє пошли».

Т.Шевченко.

Слава Україні-Героям ZF0A3589слава!

 

Благочинний Березнівського району УПЦ КП

Настоятель Свято-Покровської парафії м.Березне

 

ZF0A3592