ПРЕСТОЛЬНИЙ ПРАЗНИК В ГОРОДИЩІ БЕРЕЗНІВСЬКОГО РАЙОНУ

DSCN5860

12 липня 2015 став історичним для жителів с.Городище Березнівського району.  Релігійна громада УПЦ КП, відсвяткувала свій перший престольний празник.
На місці будівництва храму на честь святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла було відслужене святкове богослужіння. Його очолив   митрофорний протоієрей Мирослав Синиця, благочинний парафій УПЦ КП Березнівського району. Йому співслужили – настоятель Різдво-Богородичної парафії УАПЦ м. Березне протоієрей Назарій Момотюк,  настоятель Свято-Успенської парафіїї с. Нивецьк Дубровицького району митрофорний протоієрей Володимир Баран, настоятель парафії Святого Михаїла   с.Соснове протоієрей Леонід Сульжик, настоятель парафії Дмитра Солунського с. Велике Поле ієрей Ігор Івасейко, і клірик Свято-Покровської парафії м. Березне ієрей Іван Шафранський.

І змістовним духовним повчанням до людей звернувся протоієрей Володимир Баран. Він зазначив що піднебесні сили темряви завжди чинили і чинитимуть спротив будівництву Храмів Божих, бо як колись в біблійні часи  люди спасалися у у Ноєвому ковчезі від потопу, так сьогодні вони спасаються у Божому храмі який веде нас через розбурхане життєве море, до тихої пристані Божого царства.

На завершення  благочинний, о. Мирослав подякував священикам за те що розділили з громадою радість свята. Привітав чисельну громаду і гостей із святом. Відзначив активних будівничих храму братів Василія і Миколая Гуріних і всіх хто не покладаючи сил трудиться на будівництві. І вказавши на фундамент майбутнього храму зазначив, що це справа рук Божих. Без божої волі навіть волосина не падає з людської голови і  якщо це будівництво було би не угодне Богові, того фундаменту могло б і не бути . Бо сказано: «Якщо Бог не збудує будинку, то даремно трудиться будівничий».

Пресслужба Березнівського району УПЦКП

 ІDSCN5878DSCN5867DSCN5884DSCN5881DSCN5880

 

 

 
DSCN5886