Під Твою милість прибігаєм, Богородице Діво.

14 день місяця жовтня, є святковим для всього Українського народу, але для жителів м. Березного він є особливим бо це день їхнього Престольного Празнику. DSC_0019

 

 

 

 

 

Розпочалося святкування із Водосвятного молебню який очолив настоятель парафії, благочинний Березнівського району митрофорний протоієрей Мирослав Синиця. Божественну Літургію очолив наймолодший священик Березнівського благочиння настоятель Свято-Михайлівської парафії смт Соснове о.Тарасій Юречко. На Запричасному до людей звернувся протоієрей Назарій Момотюк. Після хресного ходу із словами святкового вітання виступив благочинний Острозького району митрофорний протоієрей Юрій Лукашик.

Настоятель, отець Мирослав подякував собору священників, виголосив Многоліття Святійшому Отцю нашому Філарету, Патріарху Київському і всієї Руси-України, і Владиці нашому Іларіону Архієпископу Рівненському і Острозькому а також Богомлюбивій і Богомбереженній Україні нашій, уряду і війську її.

Виступ дітей недільної школи, під керівництвом Наталії Кобзаренко, зігрів душі парафіян і гостей а смачний козацький куліш знову і знову нагадував всім про те, що гостинні парафіяни Свято-Покровської парафії, є славетного козацького роду.

Прес-служба Березнівського благочиння УПЦ КП,

DSC_0019DSC_0079DSC_0151DSC_0248DSC_0263DSC_0273