ДИТЯЧИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ ТАБІР НА БЕРЕЗНІВЩИНІ

 

IMG_0094

З 22 по 26 червня, з благословення архієпископа Рівненського і ОстрозькогоІларіона та з ініціативи Свято-Покровської парафії УПЦ КП, що у м. Березно, відбувся  дитячий православний табір «Покрова». У п’ятиденному заході взяло участь маже 70 дітей міста та району.

На теренах Березнівщини православний табір «Покрова»  став традиційним, оскільки цього року проходив уже в четверте. З кожним роком він набуває популярності не лише у парафіян Березнівського благочиння УПЦ КП, а й серед інших конфесій нашого району.

З цього приводу благочинний парафій Березнівського району УПЦ КП каже –  Мені було дуже приємно, що взяти  у нашому таборі виявили бажання діти інших конфесій, а саме УПЦ і УАПЦ. Діти в таборі почували себе однією родино, оскільки їх об’єднала віра в Бога і любов до Неньки-України.

Я добре розумію, що робота з дітьми та молоддю повинна бути головним і стратегічним завданням кожного православного душпастиря. Спаситель  світу заповідав – Не заважайте дітям приходити до мене, бо таких є царство небесне.  Діти – це майбутнє не тільки Святої православної церкви, але і майбутнє нашої держави, нашого українського народу. Тому це майбутнє залежить від виховання підростаючого покоління та  від їхньої віри.

В народі кажуть – Без Бога, а ні до порога. А священне писання говорить, що якщо Бог не збудує будинку, то даремно трудиться будівничий. Через те ніколи не можна побудувати державу без Бога. Яскравим прикладом цього є будівництво безбожної комуністичної імперії.

Пресслужба Березнівського благочиння УПЦ КП

фото див. в фотогалереї